Odpływy VOGI wykonane są z najwyższej jakości Skandynawskiej stali nierdzewnej chromoniklowej AISI304, która jest odporna na korozję i działanie agresywnych czynników chemicznych znajdujących się np. w środkach czystości. Syfony i pozostałe elementy wykonane są z równie odpornych tworzyw sztucznych. Zastosowane materiały zapewniają kilkudziesięcioletni okres żywotności zgodny z oczekiwaniami klientów. Jesteśmy w stanie wykonać odpływy liniowe o długości do 6 metrów i ze specjalnymi wzorami według projektu klienta.

Rodzaje odpływów

Odpływ liniowy

STANDARDOWY

2018-1.jpg
Odopływ_liniowy

Odpływ liniowy

PRZYŚCIENNY

pod płytke.jpg
2018W-1.jpg

NOWOŚĆ

Odpływ narożny

STANDARDOWY

Tr-1.jpg
Trójkąt rigo.jpg

NOWOŚĆ

Odpływ narożny

PRZYŚCIENNY

TrW-1.jpg
Trójkąt przyścienny rigo.jpg

NOWOŚĆ

Zalety odpływów VOGI

Gwarancja

Zastosowanie materiałów najwyższej jakości i w 100% Polska produkcja z zachowaniem europejskich standardów zapewnia długoletni okres użytkowania co pozwala na zaoferowanie 25 letniej gwarancji w standardzie

 

Materiał

Rynienka oraz ruszt wykonane są ze skandynawskiej stali nierdzewnej - kwasoodpornej AISI 304 o najwyższej odporności.

 

Niski syfon

Najniższy syfon DN50 dostępny na rynku z przepływem do 56l/min pozwala na montaż odpływu nawet w niskich posadzkach. Wzór syfonu został zastrzeżony w Urzędzie Patentowym.

 

Regulowane nóżki

Dzięki regulowanej wysokości rynienki, istnieje możliwość montażu odpływu w łatwy sposób w posadzce o dowolnej wysokości wylewki.

 

Czas realizacji

Wszystkie nasze odpływy dostępne są z magazynu dlatego czas ich dostawy jest skrócony do minimum.

Wzory rusztów dla odpływu liniowego

STANDARD I PRZYŚCIENNY

Specjalna konstrukcja rusztu DUO pozwala na montowanie go w dwóch wariantach. Jedna strona rusztu tworzy metalową powierzchnię z satynową strukturą a po jego obróceniu, druga strona  tworzy ruszt do wklejenia płytek ceramicznych lub innych materiałów posadzkowych. W obu przypadkach woda odprowadzana jest szczelinami które znajdują się między rusztem a rynienką odpływową.

DUO - strona A - płaska szlifowana

DUO - site B - do wklejenia płytki

(maksymalna grubość płytki - 10mm)

ONDA

RIGO

GLASS WHITE - bezpieczne szkło w zestawie

GLASS BLACK - bezpieczne szkło w zestawie

QUADRO

Inspiracje

6zn.jpg
3zn.jpg
2zn.jpg